markéta-hůlková

Jmenuju se Markét a vítám tě na svém blogu! 🙂

Kdo vlastně jsem?

Sama sebe bych  popsala jako studentku, bývalou závodní tenistku a holku, která si chce (s)plnit svoje sny. Hrozně ráda čtu odborné knížky nebo navštěvuju přednášky a akce, kde se můžu něco nového dozvědět, protože já osobně ve vzdělávání a seberozvoji vidím obrovský smysl. Skrze svojí tvorbu se tak snažím předávat své myšlenky, tipy, sdílet s vámi své zážitky a inspirovat vás v cestě za lepším životem.

Před třemi roky jsem se vydala na cestu za lepším já, začala se více zajímat o to, co jíst, jak cvičit, a zdravý životní styl jsem si zamilovala. I já na své cestě bohužel udělala spoustu chyb, ze kterých jsem se ale poučila a makám na sobě dál. I to je věc, kterou se snažím sdílet a povzbudit ostatní, aby se na své cestě za lepším já nevzdávali. Je to běh na dlouhou trať, ale to, že chcete být zdraví a dělat pro sebe to nejlepší, je jedno z nejdůležitějších a nejlepších rozhodnutí, které můžete udělat.

Věřím, že každý máme svůj osobní příběh, který bychom měli prožít naplno a jít si za svými sny. A tak si za nimi jdu…

A heslo, kterým se řídím, zní:

„Vím o tom zatím málo, ale nepřestávám se učit. Co se naučím, to předávám ostatním, kteří možná také začínají. Snažím se jim pomoci, protože v začátcích se každá pomoc hodí a téma zdravého životního stylu a seberozvoje mě upřímně zajímá. Možná dělám chyby. Tím spíš je ale chci sdílet, aby ostatní nemuseli dělat ty samé.“