Vítám tě na mém blogu!

Jmenuju se Markéta a v následujících řádcích ti popíšu, proč jsem se vůbec pro psaní článků rozhodla, jaká byla moje cesta a v neposlední řadě, co na mém blogu najdeš.

Jako první tě možná napadá otázka: „Proč holka z kurtu?“

Odmalička se věnuji tenisu, který je neodmyslitelnou součástí mého života. Necelých deset let jsem hrála závodně a většinu volného času trávila právě na kurtech, ať už tréninkových nebo zápasových. Bohužel mě potkaly zdravotní problémy a já musela se závodním hraním skončit. Ale i když nemůžu hrát závodně, chodím si zahrát pro radost nebo trénuju ostatní. A popravdě, nic lepšího mě nenapadlo, haha.

Kde to všechno začalo a proč vlastně píšu?

Blog jsem si založila někdy v roce 2015. Od té doby několikrát změnil název i podobu, až jsem se dopracovala k této aktuální verzi, kterou se budu snažit neustále vylepšovat.

Vždycky mě totiž bavilo sdílet svoje myšlenky a zážitky, ale abych byla upřímná, nikdy to nemělo hlavu a patu.

Poslední rok dva jsem se blogu zase začala věnovat více a pochopila jsem, že to je něco, čemu bych se chtěla věnovat víc, a zároveň taky to, že se nemůžu neustále ohlížet na názory ostatních a bát se udělat krok vpřed. 

Není to navíc tak dávno, co jsem začala mít pocit, že bych ráda ostatním předávala něco víc. Něco, co je bude inspirovat, povzbuzovat a posouvat dál v jejich cestě za lepším životem. Ráda bych tak všechny čtenáře motivovala, a to především k životnímu stylu, kterým podpoří své zdraví, bude udržitelný a zároveň pro ně bude zábavou. 

Co na mém blogu najdeš?

Na mém blogu se věnuji více tématům a věřím, že i ty si přijdeš na své. Z velké části se věnuji převážně zdravějším receptům, ale najdeš tu i články o mých zážitcích, myšlenkách nebo také motivaci.😊